10. 9. 2024

Den zdraví s Nemocnicí Šumperk

Srdečně Vás zveme na Den zdraví, který se uskuteční ve středu 18. 9. 2024 od 15:00 hod. v Městské knihovně v Šumperku. Nemocnice Šumperk pro vás společně s MAPO academy připravila pestrý program, který je zaměřen na zdravý životní styl a duševní pohodu. K dispozici budou také ochutnávky zdravých jídel z kvalitních bio surovin, které vám ukážou, že zdravé stravování může být i chutné.

Součástí programů bude také představení služeb šumperské porodnice. Těšit se můžete na prezentaci našeho oddělení z úst vedoucí porodní asistentky Mgr. Anny Holinkové, ukázky tejpování v těhotenství, vyzkoušet si můžete také aromaterapii, nebo si poslechnou něco o poporodním bondingu. Připravili jsme si pro vás také ukázku toho, jak probíhá ultrazvukové vyšetření v těhotenství s možností si jej přímo na místě vyzkoušet.

Přijďte si užít odpoledne plné inspirace!